Служба автомобільних доріг
у Львівській області

інноваційний розвиток

 • 3.02.2020

  Захист інфраструктурних об’єктів

  У Службі автомобільних доріг у Львівській області сьогодні, 3 лютого, відбулася презентація на тему «Система захисту інфраструктурних об’єктів від обвалів, каменепадів та ерозій», яку представила компанія PARAMASSI SISTEMAS DE PROTECCIΌN DE TALUDES. Крім представників Служби автодоріг Львівщини участь у презентації також взяли Служби автомобільних доріг Закарпаття та Івано-Франківщини.
  Ця компанія має великий досвід із аналізу, проектування та монтажу систем безпеки інфраструктурних об’єктів. Їх досвід застосовується у багатьох країнах, зокрема, Болгарії, В’єтнамі, Аргентині, Індії, Йорданії та інших. Також хочуть поділитися своїм досвідом і з українськими інженерами.
  Фахівці, які на ринку працюють понад 25 років розказали особливості та різновид систем захисту інфраструктурних об’єктів. Також наголосили на важливості комплексного аналізу кожного об’єкту, де потрібно проводити берегоукріплюючі роботи та запобігти обвалам, каменепадам та ерозії. Значну роль також відіграють погодні умови, які характерні для того чи іншого регіону та наявність рослинності (кущі та трава краще сприяють запобіганню обвалів, ніж дерева).
  Одним із головних правил щодо захисту інфраструктурних об’єктів – запобігти небезпеці (зсувам, обвалам, ерозії) легше, ніж її ліквідувати. Тому діяти потрібно максимально швидко, аби захистити інфраструктуру, зокрема дорожню.

 • 12.04.2019

  Консультації дорожників Львівщини з європейцями щодо безпеки дорожнього руху

  У приміщенні Служби автомобільних доріг Львівської області відбулася зустріч з представниками консультативної місії Європейського Союзу.

 • 29.03.2017

  Львівським дорогам – сучасні матеріали та технології

  За підсумками останніх років відновлення автошляхів в Україні набуло значних темпів з запровадженням передових світових технологій. Протягом 2016 року Служба автомобільних доріг Львівській області силами значної кількості підрядних організацій відремонтувала рекордну протяжність, понад 500 км автомобільних доріг загального користування з асфальтобетонним покриттям в межах Львівщини. У 2017 році заплановано значно збільшити обсяг відремонтованих доріг не лише кількісно, але і якісно.

 • 26.05.2016

  Начальник Служби взяв участь у виїзному засіданні Комітету інфраструктури в Польщі

  Керівник Служби автомобільних доріг Руслан Кандибор взяв участь у виїзному засіданні Комітету інфраструктури, який відбувся в місті Загуж, Республіка Польща.