УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Про Службу » Про нас

Про нас

Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування державного значення Львівської області. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Мережа автомобільних доріг загального користування державного значення Львівської області станом на 01.01.2019 становить 1867,4 км.

Львівська область займає передові позиції в Україні з реалізації різноманітних програм щодо покращення дорожньої інфраструктури. Так, з 31 грудня 2013 року діє перший в Україні пілотний контракт OPRC на утримання ділянки автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (км 434+230 – км 621+500 від м. Броди до м. Стрий), яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області, на основі кінцевих результатів по приведенню стану дороги до необхідного рівня експлуатації. Даний проект передбачає оплату послуг утримуючої організації не за виконані обсяги робіт, а за результат – експлуатаційний стан автомобільної дороги.

В межах Львівської області активно реалізується Державний інвестиційний проект "Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області", завдяки якому здійснюється ремонт автомобільних доріг державного значення М-11 Львів - Шегині, Т-14-16 Львів - Пустомити - Меденичі та Т-14-25 Миколаїв - Городок - Жовква - Кам'янка-Бузька - Бібрка.

На даний час тривають роботи над проектною документацією зкапітального ремонту та реконструкції автомобільних доріг загального кристування державного значення в межах Державних інвестиційних проектів: "Створення транзитного кільця для вантажного транспорту у Львівській області" та "Відновлення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування державного значення", а також Програми “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.