УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Львівській області

» Про Службу » Про нас

Про нас

Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області станом на 01.01.2017 становить 8392?4 км, в тому числі:

автодороги державного значення – 1866,4 км,

автодороги місцевого значення – 6526,0 км. 

Львівська область займає передові позиції в Україні з реалізації різноманітних програм щодо покращення дорожньої інфраструктури. Так, з 31 грудня 2013 року діє перший в Україні пілотний контракт OPRC на утримання ділянки автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (км 434+230 – км 621+500 від м. Броди до м. Стрий), яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області, на основі кінцевих результатів по приведенню стану дороги до необхідного рівня експлуатації. Даний проект передбачає оплату послуг утримуючої організації не за виконані обсяги робіт, а за результат – експлуатаційний стан автомобільної дороги.

Окрім того, Постановою КМУ №  323 від 25.05.2015 «Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства  областей української частини Карпатського євро регіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам’янець-Подільський. Стрий - Мамалига)» протягом 2015-2016 року проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги  Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів в межах Львівської області.

Завдяки ще одному пілотному проекту 19 квітня поточного року  розпочато роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород на ділянці км 74+199-км 156+203. Роботи проводяться за рахунок надходжень до спеціального фонду обласного бюджету 50 відсотків від суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Львівської області.

На даний час Служба автомобільних доріг у Львівській області, в межах бюджетної програми Покращення стану автомобільних доріг загального  користування Львівської області,  розробляє проекти з капітальних ремонтів автомобільних доріг загального користування, які реалізовуватимуть у 2017 – 2019 роках, та дасть змогу привести мережу автомобільних доріг до належного стану.