УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Зима не відступає і вже на вихідних знову очікуємо погіршення погодних умов

Зима не відступає і вже на вихідних знову очікуємо погіршення погодних умов

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у зв’язку із проходженням активних атмосферних фронтів від Балканського циклону 07 – 09 лютого очікується погіршення погодних умов.

Оголошено I рівень небезпечності (жовтий).

Вже від завтра сніжитиме. А в період 07 - 09 лютого, спостерігатимемо опади снігу з переходом в мокрий сніг. Очікується подекуди налипання мокрого снігу. Пориви східного вітру 15 – 20 м/с, місцями хуртовини.

На окремих ділянках доріг можлива ожеледиця та снігові замети.

У свою чергу, повідомляємо, що дорожники готові до негоди. Дорожні умови в області цілодобово контролюють працівники підрядних організацій та інженери Служби автомобільних доріг у Львівській області.

З метою недопущення аварійних ситуацій на автошляхах та з міркувань безпеки і закликаємо водіїв та інших користувачів доріг утриматись від поїздок під час несприятливих погодних умов.

У негоду рекомендуємо водіям, насамперед великогабаритного транспорту, користуватися майданчиками для відстою на дорогах державного значення (шукайте на Google мапі: http://bit.ly/2WsAaZe).

Якщо знадобиться допомога на дорозі, телефонуйте до диспетчера Служби автомобільних доріг у Львівській області за тел. +380(67) 370 80 67 (цілодобово).