УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Завершили роботи із розпушення покриття на ділянці Рава-Руська - Річки

Завершили роботи із розпушення покриття на ділянці Рава-Руська - Річки

Велике будівництво на автошляху Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська стартувало влітку поточного року. Активні ремонтно-будівельні роботи проводили на ділянці Червоноград – Белз.

Однією з ділянок автомобільної дороги Т-14-04 із найбільш пошкодженим дорожнім покриттям донедавна був маршрут Рава-Руська – Річки. Покриття дороги тут було вкрай зношене, а швидкість автомобілів ледь сягала 30 км/год.

Відтак, ми завершили роботи із розпушення пошкодженого дорожнього покриття на цьому відтинку, завдяки чому забезпечили належний проїзд транспорту. Тепер для подолання ділянки Рава-Руська - Річки водії витрачають значно менше часу, ніж до ремонтних робіт.  

«Ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська розпочали у липні поточного року в рамках реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.  Капітального ремонту ця дорога не бачила кілька десятків років, а ділянка між населеними пунктами Рава-Руська та Річки була справжнім випробуванням для водіїв, оскільки зношене дорожнє покриття мало численні ушкодження, а подекуди вкрай глибокі вибоїни. Аби зменшити навантаження на автомобіль, водіям доводилося шукати альтернативу для об’їзду цієї дороги. Відповідно, ми прийняли рішення провести відповідні роботи для забезпечення тут належного проїзду транспорту», - зазначає керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Крім цього, на ділянці Червоноград – Белз провели такі роботи:

  • вирубку порослі та кущів;
  • земляні роботи;
  • зрізано зношене дорожнє покриття довжиною 11,5 км;
  • на майже 10 км дороги розширили проїзну частину;
  • влаштували 16 водоперепускних труб;
  • на ділянці понад 6 км уклали нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи;
  • понад 3 км дороги маємо вже з фінальним шаром асфальтобетону.

В рамках капітального ремонту цієї дороги ми повністю замінимо дорожній одяг, розширимо проїзну частину, облаштуємо дорожню інфраструктуру, проведемо ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштуємо освітлення та проведемо заходи з безпеки дорожнього руху.

Окрім ремонту дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» зараз маємо вже відремонтовану дорогу Т-14-20 Яворів – Грушів,а також проводимо ремонт доріг Т-14-01 КПП «Смільниця» - Старий Самбір та Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

Ремонтно-будівельні роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».