УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Завершуємо перебудову 68-річного моста через річку Желдець на дорозі Т-14-25

Завершуємо перебудову 68-річного моста через річку Желдець на дорозі Т-14-25

У ході реалізації програми Президента Велике будівництво навколо Львова створюємо Велике транзитне кільце, що дозволить розвантажити вуличну мережу та кільцеву дорогу міста.

Велике транзитне кільце пролягатиме навколо обласного центру нашої області на відстані близько 30 – 40 км, завдяки чому весь транзитний транспорт зможе оминати закорковану кільцеву дорогу Львова. Йдеться про автомобільну дорогу Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам'янка-Бузька – Бібрка.

«Цю дорогу ми ремонтуємо одночасно на кількох ділянках в рамках реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту. Загалом охоплено ремонтом понад 72 км дороги Т-14-25. Окрім проїзної частини автошляху ми також приділяємо значну увагу штучним спорудам. На сьогодні маємо вже відремонтовано 3 мостові переходи у селах Дроговиж, Вербіж та Бучали. Крім цього, активно ремонтуємо переправу через річку Стара у селі Повітно та завершуємо реконструкцію мостового переходу через річку Желдець поблизу с. Воля – Жовтанецька», - повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Зведений міст ще у 1953 році повністю вичерпав свої експлуатаційні можливості. Тепер ми збудували переправу відповідно до усіх вимог та стандартів. Довжина реконструйованої споруди становить 25 метрів, а ширина - 8 метрів.

Що зробили?

- демонтували стару споруду;

- на новозбудованому мості влаштували балки, накладну плиту, відкрилки, укоси;

- провели гідроізоляцію моста та асфальтування у нижньому шарі;

- влаштували тротуари та перильне огородження.

Що зробимо?

- влаштуємо захисне покриття на тротуарах;

- укладемо верхній шар асфальтобетонного дорожнього покриття;

- встановимо бар'єрне огородження.

На період проведення ремонтно-будівельних робіт для можливості пересування транспорту облаштували тимчасовий проїзд з двома металічними трубами, який станом на сьогодні вже демонтовано.

Ремонтні роботи проводить підрядна організація ТзОВ «Волинська мостобудівельна компанія».

Варто зазначити, що на Львівщині у 2021 році передбачено ремонт 56 штучних споруд. На сьогодні в роботі 14 мостів.