УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Захист інфраструктурних об’єктів

Захист інфраструктурних об’єктів

У Службі автомобільних доріг у Львівській області сьогодні, 3 лютого, відбулася презентація на тему «Система захисту інфраструктурних об’єктів від обвалів, каменепадів та ерозій», яку представила компанія PARAMASSI SISTEMAS DE PROTECCIΌN DE TALUDES. Крім представників Служби автодоріг Львівщини участь у презентації також взяли Служби автомобільних доріг Закарпаття та Івано-Франківщини.
Ця компанія має великий досвід із аналізу, проектування та монтажу систем безпеки інфраструктурних об’єктів. Їх досвід застосовується у багатьох країнах, зокрема, Болгарії, В’єтнамі, Аргентині, Індії, Йорданії та інших. Також хочуть поділитися своїм досвідом і з українськими інженерами.
Фахівці, які на ринку працюють понад 25 років розказали особливості та різновид систем захисту інфраструктурних об’єктів. Також наголосили на важливості комплексного аналізу кожного об’єкту, де потрібно проводити берегоукріплюючі роботи та запобігти обвалам, каменепадам та ерозії. Значну роль також відіграють погодні умови, які характерні для того чи іншого регіону та наявність рослинності (кущі та трава краще сприяють запобіганню обвалів, ніж дерева).
Одним із головних правил щодо захисту інфраструктурних об’єктів – запобігти небезпеці (зсувам, обвалам, ерозії) легше, ніж її ліквідувати. Тому діяти потрібно максимально швидко, аби захистити інфраструктуру, зокрема дорожню.