УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Заява про наміри капітального ремонту мостових переходів через р. Бримівка в с. Плав’є на км 681+054 та в с.Тухолька на км 681+309 дороги М-06 Київ-Чоп.

Заява про наміри капітального ремонту мостових переходів через р. Бримівка в с. Плав’є на км 681+054 та в с.Тухолька на км 681+309 дороги М-06 Київ-Чоп.

У планах реалізації проекту «Велике карпатське коло» Служба автомобільних доріг у Львівській області планує  капітальний ремонт мостових переходів через р. Бримівка в с. Плав’є на км 681+054 та в с. Тухолька на км 681+309 автомобільної дороги державного значення М-06 Київ – Чоп, Львівської області

У робочому проекті будуть враховані містобудівні, екологічні, санітарно-гігієнічні та протипожежні обмеження згідно діючої нормативної документації, отриманих технічних умов, висновків органів виконавчої влади та ін. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: покращення стану конструкцій мосту, конусів, мостового полотна, доведення параметрів існуючого мосту до вимог діючих норм із забезпечення безпеки дорожнього руху. Вплив на ґрунти тимчасовий та виключно під час будівництва. Вплив на підземні та поверхневі води не передбачається. Передбачається встановити тимчасові ЛОС з системою оборотного водопостачання для миття коліс будівельного транспорту.

Негативний вплив на клімат і мікроклімат відсутній.

При проведенні будівельних та підготовчих робіт будуть викидатися такі речовини: оксид вуглецю, вуглеводні, оксиди азоту, сажа, сірки діоксид, заліза оксид, марганцю оксид, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, уайт-спирит. Забезпечення водними ресурсами передбачається здійснювати за допомогою привозної води. Передбачається встановлення накопичувачів для зливових стоків господарчого майданчику під час будівництва. Під час експлуатації об’єкту не передбачається збір та скид зливових вод. Відходи, що будуть утворюватися під час будівництва передаватимуться спеціалізованим підприємствам. У ході підготовчих та будівельних робіт не передбачається звільнення від зелених насаджень території планованої діяльності.

Покращення стану конструкцій мосту, конусів, мостового полотна, доведення параметрів існуючого мосту до вимог діючих норм із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Негативний вплив на техногенне середовище відсутній.

При виникненні питань з боку громадськості щодо діяльності об’єкту, їй буде надана вичерпна інформація і представлені всі необхідні матеріали і документи в установленому порядку. З матеріалами проекту і ОВНС можна ознайомитись та подати пропозиції за адресою:

Служба автомобільних доріг у Львівській області (79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 54, телефон: +38 032 263 20 33, факс: +38 032 263 24 33, sl-lo@ukr.net)