УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Заява про наміри капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-14-24 Сколе-Славське на ділянці км 9+800 – км 18+000

Заява про наміри капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-14-24 Сколе-Славське на ділянці км 9+800 – км 18+000

В планах реалізації проекту «Велике карпатське коло» Служба автомобільних доріг у Львівській області планує капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-14-24 Сколе-Славське на ділянці км 9+800 – км 18+000 у межах Львівської області. Внаслідок капітального ремонту дороги будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні показники роботи автотранспорту, знизиться собівартість перевезення вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі покращаться екологічні умови та підвищиться безпека руху.

В робочому проекті будуть враховані містобудівні, екологічні, санітарно-гігієнічні та протипожежні обмеження згідно діючої нормативної документації, отриманих технічних умов, висновків органів виконавчої влади та ін.

Негативний вплив на клімат і мікроклімат відсутній. При проведенні будівельних та підготовчих робіт будуть викидатися такі речовини: оксид вуглецю, вуглеводні, оксиди азоту, сажа, сірки діоксид, заліза оксид, марганцю оксид, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, уайт-спирит.

Вплив на підземні та поверхневі води не передбачається. Передбачається встановити тимчасові ЛОС з системою оборотного водопостачання для миття коліс будівельного транспорту.

Під час експлуатації передбачається встановлення очисних споруд для очищення поверхневого стоку.

Вплив на ґрунти тимчасовий та виключно під час будівництва.

У ході підготовчих та будівельних робіт не передбачається звільнення від зелених насаджень території планованої діяльності. Заповідні об’єкти відсутні на території планованої діяльності.

Негативний вплив на техногенне середовище відсутній.

Під час виконання будівельних робіт на території будмайданчику будуть утворюватися будівельні відходи, а також тверді побутові відходи від життєдіяльності людей залучених під час виконання будівельних робіт. Передбачається виконання заходів щодо попередження забруднення навколишнього середовища будівельними відходами, паливними та мастильними матеріалами. Будівельний майданчик буде оснащено спеціальними інвентарними контейнерами для роздільного збору твердих побутових відходів, а також будівельних відходів відповідно до їх виду. Всі можливі негативні впливи на навколишнє середовище в період будівництва є незначні, носять опосередкований характер, не призводять до незворотних негативних змін довкілля і після завершення будівельно-монтажних робіт можливі негативні впливи припиняться.
При виникненні питань з боку громадськості щодо діяльності об’єкту, їй буде надана вичерпна інформація і представлені всі необхідні матеріали і документи в установленому порядку. З матеріалами проекту і ОВНС можна ознайомитись та подати пропозиції за адресою: Служба автомобільних доріг у Львівській області (79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 54, телефон: +38 032 263 20 33, факс: +38 032 263 24 33, sl-lo@ukr.net)