УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Влаштовуємо основу на ділянці реконструкції між Жовквою та Кам’янка-Бузькою

Влаштовуємо основу на ділянці реконструкції між Жовквою та Кам’янка-Бузькою

У ході реалізації Програми Президента «Велике будівництво» відновлюємо дорожню інфраструктуру Львівщини. Зокрема, працюємо над створенням Великого транзитного кільця навколо Львова, частиною якого є автомобільна дорога Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка.

Станом на сьогодні, тут укладаємо основу із щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом, на ділянці реконструкції автомобільної дороги Т-14-25 між Жовквою та Кам’янка-Бузькою.

Наразі роботи проводимо на відрізку від мостового переходу через річку Желдець, що поблизу с. Воля-Жовтанецька у напрямку села Батятичі.

Основа – це одна із частин конструкції дорожнього одягу, яка служить для зменшення прогину покриття від дії зовнішнього навантаження, а також забезпечує морозостійкість і осушення конструкції. Крім цього, основа має мати достатню жорсткість та міцність, щоб зменшити напруження у ґрунті земляного полотна.

«Дорога, яка подекуди не мала твердого дорожнього покриття і була лише напрямком, тепер набуде нового вигляду та, відповідно, нового соціального значення. Нікому не секрет, що належна дорожня інфраструктура впливає на розвиток регіону.  Відремонтована ділянка дозволить забезпечити відповідний зв'язок між автошляхами М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, а також суттєво зменшити час перебування в дорозі» - зауважив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Для того, щоб забезпечити належний проїзд транспорту вже цього року, на об’єкті працюємо цілодобово. На сьогодні вже уклали близько 2 км основи із ЩПС. Крім цього, продовжуємо розширяти дорогу до 8 метрів, влаштовувати  дощову каналізацію у селі Зіболки та реконструювати міст через річку Желдець.