УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Відновили ремонт дороги, що межує з Волинською областю

Відновили ремонт дороги, що межує з Волинською областю

Стартували ремонтні роботи ще на одному об’єкті Львівщини. Відновили ремонт автомобільної дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на ділянці від межі Волинської області до Острова. Йдеться про ділянку майже 25 км.

«З приходом весни ми розпочинаємо ремонтно-будівельний сезон 2021 на дорогах державного значення Львівщини. Оскільки ми працюємо за «маршрутним принципом», в першу чергу, відновлюємо ремонтні роботи на об’єктах, які розпочали ремонтувати торік. Адже розпочате потрібно завершувати» - зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

.Ремонт передбачає:

влаштування нового дорожнього одягу (основи із щебенево-піщаної суміші та конструктивних шарів асфальтобетонного дорожнього покриття);

облаштування зупинок громадського транспорту;

укріплення узбіч;

заходи із безпеки дорожнього руху.

Наразі працюємо на відрізку між населеними пунктами Борятин та Бояничі. Дорожники розпушують існуюче дорожнє покриття для подальшого влаштування основи із щебенево-піщаної суміші, а також проводять земляні роботи.

Ремонт цієї ділянки розпочали наприкінці 2020 року. Тоді забезпечили проїзд транспорту у вирівнюючому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття довжиною понад 6 км.

На ділянці проведення ремонтних робіт організовано реверсивний рух транспорту. Прохання до водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей та дотримуватися правил дорожнього руху.

На об'єкті працює підрядна організація ТОВ "Автомагістраль - Південь".