УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Відновлено 19 км прикордонної дороги Мостиська – Краковець

Відновлено 19 км прикордонної дороги Мостиська – Краковець

Фінішує поточний середній ремонт автомобільної дороги О141003 Мостиська – Краковець.

На світлині «Було» ми бачимо, що дорога була в незадовільному експлуатаційному стані. Зараз маємо вже відремонтовану дорогу, якою з’єднали між собою два міжнародні пункти пропуску «Шегині» та «Краковець».

У ході ремонту уклали два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи, влаштували тротуари в межах населених пунктів, нанесли горизонтальну розмітку.

Попереду роботи із встановлення водоскидів та дорожніх знаків.

Зазначимо, ремонтні роботи на дорозі Мостиська – Краковець розпочали у липні 2020 року в рамках проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”. Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Вартість об’єкту складає – 146,5 млн. грн.

Передбачене фінансування за грантові кошти ЄС – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Крім цього, на Львівщині запрацювала кредитна програма від Республіки Польща, що також стосується розвитку прикордонної інфраструктури. У ході реалізації так званого «польського кредиту»  ми забезпечили проїзд транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття на майже 20-кілометровій дорозі Т-14-20 Яворів – Грушів.