УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Відкритий для руху новозбудований з’їзд у м. Винники

Відкритий для руху новозбудований з’їзд у м. Винники

Транспортна розв’язка на перехресті автомобільних доріг загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська у м. Винники набула нового вигляду. Сьогодні, 19 листопада, відкрили для руху транспорту новозбудований з’їзд за напрямком Тернопіль – Чоп.
З’їзд для руху транспортних засобів відкривали начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор, його заступник Юрій Яблонський, в.о. директора Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло та представники підрядної організації «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка виконувала ремонтно-будівельні роботи на цьому об’єкті.
«За моєю ініціативою були розпочаті роботи над проектом удосконалення цієї транспортної розв’язки, оскільки на перетині двох автомобільних доріг міжнародного значення спостерігалася висока аварійність. Безпосередньо роботи з будівництва з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09  Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу М-06 Київ – Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль – Чоп завершені за рекордно малий проміжок часу  - 3 місяці. Така транспортна розв’язка дасть можливість зменшити затори на автомобільних дорогах та, головне, зменшити аварійність» - прокоментував Р. Кандибор, начальник Служби автодоріг.
На з’їзді влаштовано три шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім підсиленням основи, бортовий камінь та виконанні роботи з організації дорожнього руху, а саме: нанесено дорожню горизонтальну розмітку, влаштовані дорожні знаки та бар’єрне огородження, а також, для безпеки дорожнього руху у темний час доби влаштовано зовнішнє електроосвітлення. Крім цього, виконанні роботи з поширення проїзної частини автомобільної дороги М-06 Київ — Чоп - збудовано смугу гальмування.
Новозбудований з’їзд, загальною довжиною будівництва 361 м, є частиною транснаціонального коридору GO Highway, який з’єднує Чорне море з Балтійським.  Роботи проводились за рахунок коштів державного бюджету у сумі 28 млн. грнивень.