УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Відкриття дороги Східниця - Пісочна

Відкриття дороги Східниця - Пісочна

Для продовження туристичного маршруту відремонтованою автодорогою від Львова до Трускавця завершили ремонт ще однієї автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна.

Дорога до Східниці, загальна протяжність якої становить 52,5 км, має важливе соціальне значення для нашого регіону та України в цілому. Адже зазначений автошлях являється туристичним маршрутом, оскільки веде одразу до кількох курортних містечок, зокрема, до Борислава, Трускавця та Східниці.

«В рамках Програми «Велике будівництво» ми спостерігаємо велике зрушення у дорожній галузі. Завжди вважалося, що роботи, які виконує Укравтодор, є неякісними, але зараз ми ламаємо ці стереотипи, і виходимо на нові показники по якості та масштабах проведення ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах.

Відремонтована дорога Східниця – Пісочна дозволить суттєво покращити туристичний потенціал області, адже вона веде до рекреаційної зони Львівщини, де вже відпочивають чимало туристів.» - зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Ремонтувати цю дорогу розпочали ще у 2017 році. Впродовж 2017-2019 років було відремонтовано 20 км у вирівнюючому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття та 13 км – у верхньому шарі.

У 2020 році ми відремонтували дорогу на ділянках Дрогобич – Пісочна та Східниця – Борислав, загальною довжиною 39,1 км.

В рамках ремонту виконали такі роботи:

- зрізали старий шар дорожнього покриття;

- влаштували конструктивні шари асфальтобетону з попереднім укріпленням основи із щебенево-піщаної суміші;

- влаштували з’їзди та тротуари у межах населених пунктів;

- нанесли розмітку, влаштували металеве бар’єрне огородження та сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування, меж населених пунктів за європейським зразком.

Станом на сьогоднішній день за період 2017-2019 роки виконані роботи на загальну суму 411,7 млн.грн. На поточний середній ремонт дороги Т-14-02 у 2020 році виділено 334,4 млн.грн, з яких 287,8 млн. грн. вже освоєно.

Ремонтні роботи виконала підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

https://youtu.be/qPyX_jajiKg