Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Відбулися громадські слухання звіту ОВД будівництва північної ділянки об'їзної дороги м.Львів

Відбулися громадські слухання звіту ОВД будівництва північної ділянки об'їзної дороги м.Львів

Представники Служби автомобільних доріг у Львівській області взяли участь у громадських слуханнях звіту оцінки впливу на довкілля будівництва північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львів, який презентувало Міністерство енергетики та захисту довкілля України. Також присутні були представники громадськості та розробники проекту.

Під час громадських слухань детально обговорили вплив на навколишнє середовище шкідливими речовинами під час будівництва дороги, оцінку шумового та вібраційного навантаження, забруднення води, ґрунту та надр, утворення відходів, оцінки впливу на стан фауни, флори, біорізноманіття та іхтіофауну.

Відповідно до звіту з ОВД та результатів проведених розрахунків визначено, що виконання передбачених заходів з реалізації проекту не перевищуватимуть нормативно встановлених вимог щодо стану атмосферного повітря, виключає можливість негативного впливу та нанесення збитків земельним ресурсам та зеленим насадженням, а також не вплине на стан ґрунтів та не призведе до зміни механічних, водно-фізичних та інших властивостей.

 Всі відходи, утворені під час експлуатації об’єкту зберігатимуться на спеціально облаштованих майданчиках та по мірі накопичення передаватимуться спеціалізованим підприємствам відповідно до укладених договорів.

Слід зазначити, що реалізація проекту відбуватиметься на землях трьох районів Львівщини, зокрема Яворівського (с. Бірки), Жовківського (с. Зашків, с. Гряда, с. Надичі, м. Дубляни) та Кам’янка-Бузького (смт. Запитів).

Зазначений проект є вигідним і необхідним перш за все для жителів м. Львів, для яких прогнозується суттєве покращення умов життєдіяльності: розвантаження вуличної мережі міста, зменшення викидів забруднюючих речовин від автотранспорту, скорочення часу перебування в дорозі, підвищення рівня безпеки руху.

Будівництво північної ділянки об’їзної дороги створить суцільну кільцеву схему руху навколо міста Львів, що забезпечить можливість перерозподілу та саморегулювання руху автотранспортних потоків за оптимальним напрямком.