УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Тиждень, як Львівщину накривають снігопади

Тиждень, як Львівщину накривають снігопади

До 1 метра снігу випало у Львівській області. Подекуди, розчищаючи дорогу, дорожня техніка нагорнула снігові кучугури вище 3 метрів, і тим самим утворилися, так звані, «снігові лабіринти».

Цілодобова боротьба з наслідками інтенсивних снігопадів не припиняється. Щодоби близько двох сотень одиниць дорожньої техніки та понад 200 робітників розчищають та посипають покриття доріг у посиленому режимі. Впродовж вихідних використано майже 3800 тонн протиожеледних матеріалів.

Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області зазначив: «Завдяки цілодобовій роботі дорожнього господарства та інших служб області, проїзд автомобільними дорогами забезпечений. Попри сильний снігопад впродовж вихідних, вводити певні обмеження в русі не було необхідності. Щоправда, роботу дорожників ускладнює шквальний вітер. Подекуди снігові замети утворювалися одразу після того, як спецтехніка тільки-но ліквідувала снігову перешкоду».

Станом на ранок 15 лютого проїзд автошляхами державного значення Львівщини забезпечений. Температура повітря сягає від 3 до 11 градусів морозу, подекуди сніжить. Дорожнє покриття переважно засніжене, подекуди мокре.

Спецтехніка продовжує працювати з метою забезпечення належного проїзду транспорту.