Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (БДР) 2011 – 2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010 року, з метою забезпечення виконання даної програми, Міністерство охорони здоров’я України виступило ініціатором проведення в Україні щорічного Тижня з безпеки дорожнього руху.

У Львівській області також активно проходить Тиждень безпеки дорожнього руху 06.05.19 - 12.05.19. На автомобільних дорогах загального користування державного значення в межах Львівської області дорожники виконують ряд заходів для підвищення рівня безпеки дорожнього руху (відновлення дорожньої розмітки, металевого бар’єрного огородження, заміна та встановлення нових дорожніх знаків).

На сьогоднішній день нанесено понад 260 км горизонтальної дорожньої розмітки, відновлено 37 пішохідних переходів та близько 4 км металевого бар’єрного огородження, замінено та встановлено 344 дорожніх знаків.

Крім цього, у Службі автомобільних доріг у Львівській області заплановано ряд заходів на 2019 рік, які підвищать рівень безпеки дорожнього руху.

Зокрема, вже зараз тривають роботи з влаштування транспортної розв’язки кільцевого типу на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід міста Львів у селі Сокільники. Також дорожники планують поширювати проїзну частину автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп (об’їзд міста Львів).

Змінювати схеми організації дорожнього руху необхідно через значне зростання інтенсивності руху транспорту, адже тільки по кільцевій дорозі міста Львова щодоби курсує близько 20 тисяч транспортних засобів.

Крім цього, статистика щодо кількості ДТП на українських дорогах невтішна. Основною причиною аварій на шляхах є порушення водіями Правил дорожнього руху.

Є надія, що водії зі свого боку дотримуватимуться правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму, безпечної дистанції та уникатимуть небезпечних маневрувань на дорозі.

Бережіть себе та своїх рідних!