УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Цілодобова робота дає свої результати: завершено асфальтування у верхньому шарі від межі Львівської області до Острова

Цілодобова робота дає свої результати: завершено асфальтування у верхньому шарі від межі Львівської області до Острова

В рамках реалізації президентської програми «Велике будівництво» ми продовжуємо працювати на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Загалом ремонтом охоплено дві ділянки цього автошляху, загальною довжиною майже 48 км.

На сьогодні вже маємо заасфальтовано у двох шарах з попереднім укріпленням основи 25-кілометрову ділянку від межі Львівської області до Острова та продовжуємо укладати завершальний шар асфальтобетонного дорожнього покриття на ділянці Великі Мости – Жовква.

Наразі дорожня техніка працює на відтинку від населеного пункту Боянець в сторону Великих Мостів.

Подальші роботи:

  • укріплення узбіч;
  • нанесення дорожньої розмітки;
  • встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження.

Крім цього, варто зазначити, що постійне зростання інтенсивності транспорту має суттєвий вплив на безпечний роз’їзд автомобілів. Відповідно, окрім ремонту дорожнього покриття, звертаємо увагу на підвищення безпеки дорожнього руху. Зокрема, збудуємо кільцеву транспортну розв’язку на пересіченні доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, що сприятиме, в першу чергу, уникненню утворення заторів на перехресті доріг.

Ремонтні роботи проводить підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».