Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Транспортна розв’язка у місті Винники набуде нового вигляду.

Транспортна розв’язка у місті Винники набуде нового вигляду.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області виконуються роботи з влаштування з’їзду з автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська на автомобільну дорогу загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп для правопоротного руху за напрямком Львів - Чоп у місті Винники.

Зазначені роботи виконуються з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Слід зазначити, що наприкінці 2018 року відкрили новозбудований з’їзд для лівоповоротного руху на напрямком Тернопіль - Чоп на зазначеному перетині транспортних потоків. З’їзд був влаштований за рекордно короткий термін - 3 місяці.

Ця транспортна розв’язка, за даними експертів, вважалася аварійно-небезпечною, оскільки тут часто утворювалися дорожньо-транспортні ситуації та спостерігалися затори, що є не припустимим для автомобільних доріг міжнародного значення.

Влаштований з’їзд за напрямком Тернопіль - Чоп суттєво покращив ситуацію для руху автомобільних транспортних засобів, але для уникнення лівоповоротного руху та підвищення рівня безпеки і зручності руху транспорту доцільно влаштувати також з’їзд за напрямком Львів — Чоп.

На сьогодні вже виконанні земляні роботи і зараз дорожники влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші.