УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Тонкошарове покриття на дорозі Львів - Краковець

Тонкошарове покриття на дорозі Львів - Краковець

Один зі способів збереження доріг – це влаштування тонкошарового покриття за технологією SLURRY SEAL.

В рамках Великого будівництва заплановано не лише відремонтувати рекордну протяжність автомобільних доріг, а й «продовжити життя» автошляхам, які відремонтовані у попередні роки.

«Ми здійснюємо поверхневу обробку дорожнього покриття на окремих ділянках доріг. В пріоритеті міжнародні автомобільні шляхи. Зокрема, влаштували тонкошарове покриття на певних ділянках автомобільної дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та зараз працюємо на дорозі М-10 Львів – Краковець. Також, в рамках пілотного проєкту OPRC, таку технологію використано і на дорозі М-06 Київ – Чоп», - повідомив Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Використовуючи таку технологію ми проводимо профілактику утворення тріщин і вибоїн на дорозі. Це дозволяє уникнути утворенню аварійної ямковості, особливо після осінньо-зимового періоду.

Технологія «SLURRY SEAL» базується на використанні литих емульсійно-мінеральних сумішей і дає змогу продовжити термін служби покриття на кілька років. Крім цього, така технологія дозволяє збільшити коефіцієнт зчеплення коліс з дорожнім покриттям.