УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Стартував ремонт дороги Мостиська - Краковець

Стартував ремонт дороги Мостиська - Краковець

У рамках проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”, який передбачає виконання ремонтних робіт транскордонного співробітництва між Україною - Польщею – Білоруссю у співфінансуванні із обласного державного бюджету, розпочато ремонтні роботи на автомобільній дорозі О141003 Мостиська – Краковець, загальна довжина якої становить 19,1 км, виконають роботи з поточного середнього ремонту, у ході якого буде відновлено дорожнє покриття, влаштовано тротуари, автобусні зупинки, водовідведення, а також проведені заходи із організації дорожнього руху.

«Як і обіцяли, цього року відремонтуємо автомобільну дорогу  Мостиська – Краковець.  Станом на сьогодні Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду із підрядною організацією «Автомагістраль-Південь» на виконання ремонтних робіт. Доступна дорожня інфраструктура прикордонного регіону неабияк оживить економіку області та розширить зону міжнародної співпраці України із країнами Європи. Варто також зазначити, що реалізація проєкту здійснюється завдяки гранту від Уряду Республіки Польща, що становить понад два мільйони євро» - зазначив Максим Козицький, Голова Львівської ОДА.

Зазначена автомобільна дорога має важливе соціальне значення для області, адже з’єднує пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме «Шегині - Медика» та «Краковець – Корчова».

Як прокоментував Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області: «Фактично 2 роки не виконувалися роботи для реалізації міжнародного проєкту «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”.  Завдяки наполегливій роботі команди Служби автодоріг Львівщини ми зрушили Проєкт з нерухомої точки і розпочинаємо безпосередні ремонтні роботи».

Проектно-кошторисною документацією передбачено ремонт дороги на загальній протяжності 19,1 км, шириною – 6 - 7 м.

Вартість об’єкту складає – 146,5 млн. грн..

Передбачене фінансування за грантові кошти ЄС CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету.

Зазначимо, Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.