УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Стартували роботи із влаштування кільцевої розв’язки у Жовкві

Стартували роботи із влаштування кільцевої розв’язки у Жовкві

В рамках Великого будівництва проводимо роботи не лише для відновлення найбільш знищених автомобільних доріг, а й для убезпечення безпеки та комфорту усім учасникам дорожнього руху.

Зокрема, стартували роботи із влаштування кільцевої транспортної розв’язки на пересіченні автомобільних доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир- Волинський – Червоноград – Жовква.

Олег Береза: «До цього часу на зазначеному перехресті головною дорогою була міжнародна траса Тернопіль - Львів – Рава-Руська. Однак, постійне зростання інтенсивності руху транспорту у бік Червонограда і Рави-Руської та у зворотніх напрямках ми спостерігаємо суттєве зниження пропускної здатності на пересіченні доріг Р-15 та М-09. Відповідно, така ситуація призводить до утворення заторів. Тепер для проїзду цього перехрестя потрібно значно більше часу, ніж кілька років тому. Для того, щоб уникнути певних ускладнень в русі транспорту, ми прийняли рішення змінити тут схему організації дорожнього руху. Тобт, після проведення ремонтних робіт, автомобілі проїжджатимуть це перехрестя за принципом «кругового руху».

Така схема (транспортна розв’язка типу “кільце”) дозволить підвищити рівень безпеки та комфортності для учасників дорожнього руху. 

Наразі шляховики зрізають зношений шар асфальтобетонного дорожнього покриття на підходах до майбутньої транспортної розв’язки.

Це буде освітлена кільцева транспортна розв'язка, діаметром 24 метри.

Просимо водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей на ділянці проведення ремонтних робіт та дотримуватися правил дорожнього руху. Особливо, звертати увагу на влаштовані тимчасові дорожні знаки на місці проведення робіт та дотримуватися швидкісного режиму і безпечної дистанції.

На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».