УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Стартували роботи із реконструкції шляхопроводу на Західному обході Львова

Стартували роботи із реконструкції шляхопроводу на Західному обході Львова

Велике будівництво сприяє розширенню найбільш завантаженої дороги Львівщини - Західний обхід міста Львова. В рамках цього ми розпочали роботи із реконструкції шляхопроводу через залізницю між населеними пунктами Рудно та Зимна Вода на км 4+014.

«Закоркованість кільцевої дороги міста Львова – це проблема не лише місцевих, а й гостей Львівщини. У «час пік» на цій дорозі в заторах можна простояти чимало часу. А це, у свою чергу, сприяє зниженню безпеки дорожнього руху, відпрацьовані гази автотранспорту суттєво впливають на екологію регіону, а про комфорт взагалі не варто говорити. Відповідно, ми прийняли рішення розпочати роботи для розширення цього маршруту. Відтак, вже зараз спостерігаємо активні ремонтно-будівельні роботи на шляхопроводі через залізницю на 4 км дороги Західний обхід міста Львова» - зазначає Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Шляхопровід перебуває в п’ятому експлуатаційному стані. Для безпечного користування ним ми попередньо провели роботи для підсилення балок. Такі заходи дозволять зберегти нам споруду у працездатному стані на час проведення робіт із реконструкції.

Що вже зробили?

  • влаштували під’їзні дороги з обох сторін;
  • збудували будівельний майданчик.

Що робимо?

  • проводимо земляні роботи;
  • розпочали роботи із влаштування буронабивних паль;
  • переносимо комунікації газопроводу та ліній електропередачі.

 Новозбудований шляхопровід відповідатиме параметрам І-Б категорії дороги і матиме по дві смуги руху в обидва напрямки. Крім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, зовнішнє освітлення та заходи з безпеки дорожнього руху.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».