УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Служба автодоріг Львівщини попереджає водіїв про погіршення погодних умов

Служба автодоріг Львівщини попереджає водіїв про погіршення погодних умов

За прогнозами синоптиків на території Львівщини 23 – 24 грудня проходять активні атмосферні фронти, внаслідок чого спостерігатиметься погіршення погодних умов, а саме опади у вигляді дощу та мокрого снігу (в горах значний мокрий сніг та сніг) та пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря впродовж доби 0 – 5о С.

На окремих ділянках автомобільних доріг, особливо, у гірській місцевості, можлива ожеледиця та утворення снігового покриву на покритті.

Зважаючи на очікувані прогнози синоптиків у гірській місцевості Служба автомобільних доріг у Львівській області вводить обмеження руху великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення

  • М-06 Київ – Чоп (на ділянці м. Стрий – межа Закарпатської області);
  • Н-13 Львів – Самбір – Ужгород ( на ділянці м. Старий Самбір – межа із Закарпатською областю);
  • Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів (на ділянці с. Давидів – межа з Івано-Франківською областю);
  • Т-14-02 Східниця – Пісочна (на ділянці смт. Східниця – м. Борислав).

 Обмеження діятимуть з 20:00 23.12.19 до 9:00 24.12.19.

Тож просимо утриматися від поїздок водіїв великовагового транспорту в зазначений період часу або перечекати негоду на тимчасових майданчиках відстою, аби уникнути утруднення в русі на автомобільних дорогах, особливо на перевальних та складних ділянках.

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається з проханням до водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму та безпечної дистанції.