УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Схід і Захід разом: ремонт Дороги Єдності

Схід і Захід разом: ремонт Дороги Єдності

Проводимо ремонт автошляху на Львівщині, який з’єднає усю країну: від заходу до сходу гарним дорожнім покриттям.

Дорога М-30 Стрий - Ізварине, ремонт якої здійснюється одночасно в кількох областях України до 30 річниці нашої держави, є одним із основних проєктів не лише Львівської області, а й всієї країни в цілому. Адже це найкоротший шлях, яким можна добратися від Львівщини до Луганщини.

Олег Береза: «Початок важливої для України магістралі припадає на Львівщині поблизу міста Стрий. Для реалізації програми Президента «Велике будівництво» на об’єкті працюють одразу кілька бригад без вихідних і задіяно понад 150 одиниць дорожньої техніки».

Ремонтом охоплено одразу дві ділянки. Наразі дорожники працюють від межі Івано-Франківської області в сторону Ходорова та від Жидачева в сторону Стрия.

Які роботи проводимо?

  • фрезерування пошкодженого дорожнього покриття. На сьогодні зрізано старого дорожнього одягу товщиною 10 см на загальній протяжності понад 10 км.
  • вирубування густого чагарнику та дрібнолісся;
  • розширення проїзної частини. Зараз вже маємо виконаних робіт ділянці 4,5 км;
  • посилюємо основу у два шари із органно-мінеральної суміші. На сьогодні влаштовано 2,3 км вирівнюючого шару основи товщиною 8 – 10 см та 1,2 км верхнього шару, товщиною 15 см;
  • крім цього, розпочали укладати нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття. 

Варто зазначити, міжнародну трасу М-30 Стрий – Ізварине капітально відремонтуємо на всій протяжності в межах Львівської області. Йдеться про 42 км. Також проєкт передбачає ремонт 5 мостових переходів.