УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Щодо ремонту дороги Червоноград – Рава-Руська

Щодо ремонту дороги Червоноград – Рава-Руська

Дорожня техніка сьогодні виїхала на автомобільну дорогу Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська для проведення капітального ремонту.

Олег Береза: «Ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська розпочали у липні поточного року в рамках реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”. Ця дорога не бачила ремонту кілька десятків років і станом на зараз дорожнє покриття на ній вкрай зношене. Однак, в рамках програми Президента «Велике будівництво» нам вдалося розпочати ремонт прикордонних автошляхів Львівщини, в тому числі, дороги Червоноград – Рава-Руська. Наразі проводимо підготовчі роботи для укладання дорожнього одягу на ділянці Острів – Жужеляни».

Станом на сьогодні проведені такі роботи:

  • вирубка порослі та кущів на протяжності 8 км;
  • земляні роботи;
  • зрізано зношене дорожнє покриття довжиною 4 км;
  • на 2 км дороги провели роботи для розширення проїзної частини та забезпечили проїзд транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи.

В рамках капітального ремонту цієї дороги ми повністю замінимо дорожній одяг, розширимо проїзну частину, облаштуємо дорожню інфраструктуру, проведемо ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштуємо освітлення та проведемо заходи з безпеки дорожнього руху.

Ремонт дороги заплановано завершити до кінця наступного року.

Окрім ремонту дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» зараз маємо вже відремонтовану дорогу Т-14-20 Яворів – Грушів,а також проводимо ремонт доріг Т-14-01 КПП «Смільниця» - Старий Самбір та Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».