Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Щодо ДТП на нововлаштованій кільцевій транспортній розв’язці у с. Пасіки Зубрицькі

Щодо ДТП на нововлаштованій кільцевій транспортній розв’язці у с. Пасіки Зубрицькі

Сьогодні на транспортній розв’язці на автомобільній дорозі Н-09 Мукачеве — Рахів — Бородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів у с. Пасіки-Зубрицькі трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі двох транспортних засобів, один з яких являється маршрутним транспортом.

Відповідно, у соціальних мережах появилося багато коментарів щодо відсутності дорожніх знаків та освітлення на зазначеній розв’язці.

Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляє, що всі необхідні дорожні знаки на транспортній розв’язці автомобільних доріг загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп та Н-09 Мукачеве — Рахів — Бородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів влаштовані (див. на фото).

Крім цього, маємо багато прикладів, що на ділянках та транспортних розв’язках, де влаштовано освітлення, також трапляються ДТП, про що неодноразово ми наголошували. Зокрема, на кільцевій транспортній розв`язці на автомобільній дорозі Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі при виїзді зі Львова (вул.. Кульпарківська) зафіксовано 21 ДТП. Тільки у 2019 році внаслідок дорожньо-транспортних пригод 7 разів пошкоджено металеве бар`єрне огородження.

Наголошуємо, такі транспортні розв`язки знаходяться в межах населених пунктів, де швидкість руху транспорту згідно вимог ПДР повинна становити не більше 50 км/год. А при такій швидкості руху водій може вчасно зреагувати та уникнути аварійної ситуації.

Вкотре звертаємо увагу на те, що причиною ДТП, в першу чергу, є недотримання правил дорожнього руху, зокрема, швидкісного режиму. Особливо, це стосується водіїв тих транспортних засобів, де у салоні знаходяться багато дітей.