Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Що може бути важливішим у дорожньому русі, окрім безпеки?

Що може бути важливішим у дорожньому русі, окрім безпеки?

Про безпеку дорожнього руху повинні пам`ятати усі, незалежно від віку, фаху, релігійних уподобань чи громадянства. Адже, учасником дорожнього руху буває кожний у ролі водія, пішохода чи пасажира.

Безпека дорожнього руху і вимоги Правил дорожнього руху є взаємопов`язані між собою, недотримання яких призводить до втрати здоров`я, а інколи й життя людей.

На сьогоднішній день безпека на дорозі – це одна із глобальних проблем світу, оскільки дорожньо-транспортні пригоди – це тепер постійне явище. З метою максимального привернення уваги суспільства до цієї проблеми у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 рр. з 11 по 17 листопада 2019 року в Україні проведено 2-й етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН.

Дорожники Львівщини також проводили заходи із підвищення безпеки на автомобільних дорогах загального користування державного значення області.

Зазначимо, що всі роботи, які виконують працівники дорожньої галузі, проводяться з метою забезпечення та підвищення безпеки дорожнього руху: ремонтують автомобільні дороги, наносять дорожню розмітку, влаштовують дорожні знаки, бар’єрне огородження та зупинки громадського транспорту, а також будують нові транспортні розв`язки, розширюють проїзні частини, влаштовують тротуари, світлофорні об`єкти та вуличне освітлення. У період снігопадів та ожеледиці шляховики виконують роботи із забезпечення належного проїзду транспорту шляхами області.

Так, тільки цього року удосконалено дві дворівневі транспортні розв’язки автомобільних доріг М-06 Київ – Чоп та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська і М-06 Київ – Чоп та Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів шляхом влаштування з’їздів для правостороннього руху транспорту. Також влаштовано три кільцеві транспортні розв’язки на автомобільних дорогах загального користування державного значення Західний обхід міста Львова у с. Сокільники, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська у м. Жовква та Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів біля с. Давидів.

У 2019 році стартували роботи з поширення проїзної частини кільцевої автомобільної дороги міста Львова (М-06 Київ – Чоп). У поточному році влаштовано додаткову смугу довжиною близько 2 км.  

Загалом за рік на автомобільних дорогах загального користування державного значення у Львівській області влаштовано та замінено близько 2,2 тис. дорожніх знаків, нанесено горизонтальну дорожню розмітку протяжністю понад 1 тис. км та нанесено розмітку на 227 пішохідних переходах; встановлено та відремонтовано металеве бар’єрне огородження протяжністю понад 11 км, влаштовано та замінено 955 напрямних стовпчиків, відремонтовано 4 світлофорних об’єкти.

У свою чергу Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до водіїв з проханням дотримуватися правил дорожнього руху: «Дбайте про власну безпеку та безпеку своїх близьких!»