УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Розвиток дорожньої інфраструктури Львівщини в рамках Програми транскордонного співробітництва

Розвиток дорожньої інфраструктури Львівщини в рамках Програми транскордонного співробітництва

У п’ятницю, 14 грудня, відбулася спільна конференція відкриття транскордонного проекту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”.

Проект реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області (головним Бенефіціаром) у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2010 Європейського Інструменту Сусідства.

У конференції відкритті проекту взяли участь А. Галущак — Державний секретар Міністерства інфраструктури України, Я. Дубневич — голова Комітету ВРУ з питань транспорту, Народний Депутат України, О. Синютка — голова Львівської обласної державної адміністрації, О. Ганущин — голова Львівської обласної ради та представники Служби автомобільних доріг у Львівській області у супроводі начальника Р. Кандибора.

У ході конференції обговорили ремонтно-будівельні роботи автомобільних доріг О141003 Мостиська — Краковець Львівської області та №867 Сенява — Гребенне в межах Любачева (Республіка Польща). Також розглянули питання стратегічного планування: розробка концепції екологічно приязних рішень у модернізації дорожньої інфраструктури та обмінялися кращими практиками у сфері модернізації дорожньої інфраструктури.

Проект передбачає виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141003 Мостиська — Краковець, що з’єднує пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме “Шегині — Медика” та “Краківець — Корчова”.

Метою проекту є підтримка транскордонних процесів розвитку в українсько-польському прикордонні шляхом покращення транспортної доступності до регіону та дорожньої інфраструктури.