УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Розширюємо дорогу до пункту пропуску Грушів – Будомєж

Розширюємо дорогу до пункту пропуску Грушів – Будомєж

Велике будівництво набирає обертів на прикордонних дорогах Львівщини. Зокрема, активно працюємо на автомобільній дорозі Т-14-03 Грушів – Немирів з метою розширення проїзної частини на під’їзді до пункту пропуску.

Олег Береза: «Завдяки програмі Президента України Велике будівництво нам вдалося зрушити із нерухомої точки чимало проєктів, що стосуються розвитку нашої прикордонної інфраструктури. Зокрема, у 2020 році запрацювали кредитні та грантові програми від Європейського Союзу, які «простоювали» кілька років поспіль. Нам вдалося повністю відремонтувати дорогу Мостиська – Краковець та завершуємо ремонт на дорозі Яворів – Грушів. Розпочали ремонтні роботи на автошляху Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий та на черзі Червоноград – Рава-Руська і КПП «Смільниця» - Старий Самбір».

Шляховики влаштовують додаткову смугу руху, що дозволить суттєво розвантажити проїзд прикордонною дорогою у напрямку від міжнародного пункту пропуску Грушів – Будомєж.

Що зробили?

  • влаштували підкюветний дренаж;
  • уклали нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи на нововлаштованій додатковій смузі для руху транспорту.

Що робимо зараз?

  • сьогодні завершили укладати верхній шар асфальтобетонного дорожнього покриття на додатковій смузі руху;
  • завершуємо земляні роботи (станом на сьогодні виконано 80% таких робіт);
  • влаштовуємо прикромочні лотки для забезпечення водовідведення;
  • встановлюємо опори для зовнішнього освітлення.

Що робитимемо?

  • з метою збереження дорожнього покриття збудованої у попередні роки автомобільної дороги влаштуємо тонкошарове покриття довжиною 3 км від контрольного пункту пропуску до кільцевої розв’язки;
  • проведемо заходи із безпеки дорожнього руху: нанесемо горизонтальну дорожню розмітку, влаштуємо бар’єрне огородження та дорожні знаки.

Ремонтно-будівельні роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Вартість робіт сягає 36 млн грн.