УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Розширення кільцевої дороги Львова

Розширення кільцевої дороги Львова

Зараз активно тривають роботи з влаштування додаткової смуги на автомобільній дорозі М-06 Київ - Чоп (кільцева дорога міста Львова). Дорожники вже влаштовують асфальтобетонне дорожнє покриття з попереднім посиленням основи. Попереду: влаштування шару щебенево-мастикового асфальтобетону.

Як відомо, кільцева дорога Львова - це одна з найбільш завантажених автомобільних доріг Львівщини. Крім цього, значну частину транспортного потоку складає вантажний транспорт, який суттєво впливає на швидкість руху. Відповідно, на зазначеній ділянці дороги затори є постійним явищем.

Керівництвом Служби автомобільних доріг у Львівські області прийнято рішення розпочати удосконалення дорожньої мережі області.  Влаштування додаткової смуги для руху автомобільного транспорту - це один із перших кроків для розвантаження дороги, підвищення безпеки та комфортності дорожнього руху.

Ремонтно-будівельні роботи виконуються під технічним наглядом Служби автомобільних доріг у Львівській області та ДП "Дорожній контроль якості".