УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Львівській області

» Прес-центр » новини » Розпочатий капітальний ремонт автомобільної дороги в м.Городок

Розпочатий капітальний ремонт автомобільної дороги в м.Городок

На автомобільній дорозі загального користування державного значення М-11 Львів - Шегині на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядною організацією розпочато капітальний ремонт. Роботи проводяться в місті Городок на двох ділянках 24+960 - км 28+757 та км 30+020 - км 32+460.

На сьогоднішній день проводяться роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття на ділянці км 24+960 - км 28+757. А також, на ділянці км 30+020 - км 32+460 проводяться роботи з розбирання тротуару та металевого огородження, демонтаж автопавільйонів, влаштування бортового каменю, поребрику та ФЕМ (бруківки).

Нагадаємо, окрім ремонту двох ділянок дороги, підрядна організація відремонтує два мостові переходи через річки Верещиця та Потічок. Вже розпочаті роботи на мості через р. Верещиця. На сьогодні демонтували тротуарні блоки та розбирають дорожнє покриття.

Проїзд ділянок, на яких виконуються ремонтні роботи, здійснюється через одну смугу руху, оскільки інша повністю перекрита.

Для ефективного та якісного проведення ремонту з наступного тижня планується повністю перекрити для проїзду транспортних засобів автомобільну дорогу. Об’їзд буде здійснюватися по об’їздній м.Городок.

Про ремонт та об’їзд попереджають дорожні знаки.

Схема об’їзду показана на карті.