Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Розпочаті підготовчі роботи для реконструкції автомобільної дороги Львів - Пустомити - Меденичі

Розпочаті підготовчі роботи для реконструкції автомобільної дороги Львів - Пустомити - Меденичі

На замовлення Служби автомобільних доріг підрядною організацією розпочаті підготовчі роботи для реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів - Пустомити - Меденичі на ділянці км 28+775 - км 38+200 (смт. Щирець — с. Велика Горожанка).

Ділянка дороги, яка підлягає реконструкції, відповідає параметрам ІІІ категорії, після реконструкції відповідатиме параметрам дороги ІІ категорії.

Проектними рішеннями передбачено улаштування підсилення та поширення існуючої проїзної частини з улаштуванням тротуарів, зовнішнього освітлення, дощової каналізації та ремонту існуючих штучних споруд.

Внаслідок ремонту вказаної ділянки автомобільної дороги будуть поліпшені транспортно - експлуатаційні показники роботи дорожніх транспортних засобів, знизиться собівартість перевезення вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі, забезпечиться максимальна безпека та зручність руху.

Станом на сьогоднішній день виконуються роботи з розбирання бортового каменю та тротуару та влаштування закритої дощової каналізації в м.Щирець.

Слід нагадати, що роботи з влаштування дощової каналізації також проводять на тій же автомобільній дорозі у м.Пустомити.