УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Розбудова дорожньої мережі Львівщини продовжується

Розбудова дорожньої мережі Львівщини продовжується

Мережа автомобільних доріг загального користування державного значення Львівської області станом на 01.01.2020 становить 1885 км.

Як відомо, інтенсивність руху транспорту постійно зростає, відповідно, пропускна здатність існуючої дорожньої мережі знижується. Така ситуація, у свою чергу, значно впливає на безпеку та комфортність руху автомобільними шляхами.

У Службі автомобільних доріг у Львівській області приділяють увагу не лише відновленню дорожнього покриття автомобільних доріг державного значення, а й проектуванню та розбудові нових напрямків.

Так, вже два роки поспіль тривали ремонтно-будівельні роботи для удосконалення дворівневих транспортних розв’язок автомобільних доріг М-06 Київ – Чоп та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська і М-06 Київ – Чоп та Н-09 Мукачеве – Рахів - Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів.

Крім цього, значну увагу приділяють розширенню кільцевої дороги міста Львів. Поступово влаштовуємо додаткові смуги для руху транспорту на окремих ділянках цієї дороги з метою розвантаження проїзної частини.

Окрім вдосконалення існуючої мережі, тривають роботи з проектування зовсім нових напрямків. Зокрема, станом на зараз активно тривають роботи над проектною документацією для будівництва транспортної розв’язки у різних рівнях на пересіченні автомобільних доріг загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (км 610+500) та М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю).

Зазначені роботи тривають в рамках проекту «Транспортний зв’язок в Україні – Фаза І» для можливості подальшого розвитку автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп в обхід міста Стрий.

Даним проектом передбачається будівництво транспортної розв’язки в різних рівнях з улаштуванням ділянок з односмуговими та двосмуговими проїздами і будівництвом двох шляхопроводів за параметрами ІІ категорії.

Варто зазначити, що в рамках цього проекту також розробляється проектна документація для будівництва шляхопроводу через залізницю довжиною 64 м. п. за параметрами І-б категорії з підходами на автомобільній дорозі державного значення М-06 Київ – Чоп, км 546+437, (кільцева дорога міста Львів), протяжністю 1,9 км.