УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Розбудова дорожньої інфраструктури на Львівщині.

Розбудова дорожньої інфраструктури на Львівщині.

У Львівській області розпочинають будівництво з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ — Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль — Чоп у м. Винники.

Додатковий з’їзд буде влаштований на існуючій транспортній розв’язці в двох рівнях, яка розташована на пересіченні автомобільних доріг М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська та М-06 Київ — Чоп. Це будівництво необхідне в першу чергу для підвищення умов безпеки та організації дорожнього руху.

На даний час ведуться підготовчі роботи для будівництва на вказаному об’єкті, тобто, земляні роботи.

Для влаштування лівоповоротного з’їзду на автомобільній дорозі М-06 Київ — Чоп передбачено влаштування перехідно-швидкісної смуги для гальмування шириною 3,25 м. Загальна довжина будівництва складає 361м.

З’їзд будуватимуть за параметрами автомобільної дороги ІІ категорії. Щодо забезпечення безпеки та організації дорожнього руху проектом передбачено встановлення огородження, влаштування дорожніх знаків та розмітки, а також освітлення на новозбудованому об’єкті.

Замовник робіт - Служба автомобільних доріг у Львівській області.