Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Роботи з благоустрію на дорогах державного значення Львівщини

Роботи з благоустрію на дорогах державного значення Львівщини

Близько 90% інформації під час керування транспортним засобом, яку отримує водій, сприймається за допомогою зору: визначається  напрямок дороги, її якість, наявність перешкод, їх розміри, відстань до них, а також швидкість і напрямок їх переміщення. Око людини було й залишається складним сучасним апаратом, але і його можливості мають межі.

Для того, щоб зменшити вплив зовнішніх чинників на зорове сприйняття, які його погіршують, працівники дорожньої галузі активно виконують роботи з благоустрою:

  • покіс трав;

  • ліквідація сміттєзвалищ;

  • прибирання зупинок громадського транспорту;

  • відновлення дорожньої розмітки та знаків;

  • відновлення бар’єрного огородження.

Зазначені роботи впливають на підвищення рівня безпеки дорожнього руху не менше, ніж відремонтована дорога. Адже дорожні знаки, розмітка та бар’єрне огородження, це, в першу чергу, заходи безпеки дорожнього руху.

На сьогоднішній день відновлено дорожню розмітку на протяжності понад 230 км автомобільних доріг загального користування державного значення (при цьому нанесено понад 600 км поздовжніх ліній), близько 60 пішохідних переходів, а також влаштовано та замінено понад 550 дорожніх знаків.

Постійно виконуються роботи з прибирання узбіч, зупинок громадського транспорту та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Служба автомобільних доріг у Львівській області вкотре звертається з проханням до громадян особисто дбати про чистоту навколишнього середовища і викидати сміття у спеціальні сміттєві урни.