Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Робоча зустріч щодо реалізації міжнародної Програми

Робоча зустріч щодо реалізації міжнародної Програми

Сьогодні, 18 липня, у черговий раз відбулася зустріч представників Служби автомобільних доріг у Львівській області з представниками Укравтодору, Консультанта та підрядних організацій щодо реалізації Програми “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.

Під час робочої зустрічі детально обговорили план подальших дій для того, щоб якнайшвидше приступити до ремонтно-будівельних робіт та ефективного їх виконання на автомобільних дорогах загального користування.

Як раніше зазначалося, першими ремонтуватимуть дороги Т-14-03 Грушів — Немирів та О142001Яворів — Грушів, які ведуть до пункту пропуску на українсько-польському кордоні “ Будомєж - Грушів” . У подальшому приступлять і до ремонту інших об’єктів, вказаних у Програмі.

Зазначимо, Програма “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні” реалізується за рахунок польського кредиту на умовах пов’язаної допомоги.