УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Різниця між цими фото траси М-30 – всього 1 місяць

Різниця між цими фото траси М-30 – всього 1 місяць

Лише в червні важка дорожня техніка виїхала на об’єкт для капітального ремонту найдовшої дороги України - М-30 Стрий – Ізварине, а сьогодні вже маємо заасфальтовану значну частину дороги в межах Львівської області у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття.

«У ході реалізації програми «Велике будівництво» ремонтуємо автомобільну дорогу М-30 Стрий – Ізварине. Це найкоротший шлях від Львівщини до Луганщини, який створюємо до 30-річчя нашої держави. Він з’єднає схід і захід країни. Цей маршрут стане Дорогою Єдності. На Львівщині відремонтуємо автошлях по всій протяжності в межах області. Крім цього, ремонт передбачений на всіх штучних спорудах. Йдеться  про 42 км дороги та 5 мостових переходів», - розказує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Зокрема, на сьогодні маємо вже понад 20 км в нижньому шарі асфальтобетону з попереднім укріпленням основи. Також ремонтом охоплено вже три переправи через р.Дністер у с. Заліски, через р. Стрий у Жидачеві та через озеро у Ходорові.

Товщина конструктиву дорожнього одягу на цій ділянці дороги становитиме 40 см:

  • посилення основи відбувається у двох шарах, загальною товщиною 25 см.
  • нижній шар крупнозернистого асфальтобетону – 10 см;
  • фінішний шар щебенево-мастикового асфальтобетону – 5 см.

Окрім влаштування дорожнього одягу на проїзній частині, проводимо також земляні роботи,  роботи із зрізання та корчування дерев, розширення проїзної частини, забезпечення водовідведення та влаштування бортового каменю.

Для ремонту дороги задіяно дві підрядні організації: ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТзОВ «Шляховик-97». На об’єкті цілодобово працює майже дві сотні спецтехніки.

Відновлення автошляху здійснюється під щоденним технічним контролем інженерів Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Варто зазначити, автошлях М-30 Стрий – Ізварине, довжина якого сягає майже 1400 км, проходить через дев’ять областей України.

Фото зроблено з ділянки дороги, на якій працює підрядник ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».