УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо один з найдовших мостів на Львівщині

Ремонтуємо один з найдовших мостів на Львівщині

Національна програма відновлення мостів в рамках Великого будівництва масштабує відновлення штучних споруд в Україні. Впродовж 2020-2025 рр Укравтодор запланував відремонтувати рекордну кількість мостів на автошляхах державного значення. Адже деякі переправи не ремонтувалися з моменту їх будівництва і станом на зараз таким спорудам понад півстоліття.

Одним із найдовших мостів, які ремонтуємо цьогоріч на Львівщині є переправа через річку Стрий у Жидачеві на автомобільній дорозі М-30 Стрий – Ізварине, км 22+190. Довжина цієї споруди сягає 328 метрів.

«Цей міст є частиною Дороги Єдності. Крім нього, ще чотири споруди та 43 км дороги в межах Львівської області ремонтуємо у ході створення найдовшого маршруту України в рамках Національної Програми «Велике будівництво», загальною довжиною майже 1400 км. За рекордно короткі строки ми провели чималий комплекс робіт на автошляху від Стрия до межі із Івано-Франківською областю та забезпечили належний проїзд транспорту. Крім цього, роботи на мості у с.Заліски на 29 кілометрі траси М-30 майже завершені», - повідомляє Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Міст у Жидачеві на 22 кілометрі вже відремонтували на правій стороні:

  • виконали роботи із бетонування тротуарів;
  • встановили деформаційні шви;
  • провели гідроізоляцію накладної плити;
  • влаштували нижній шар дорожнього покриття;
  • встановили бар’єрне огородження.

Станом на сьогодні мостовики приступили до ремонту лівої частини споруди.

На об’єкті працює підрядна організація «Волинська містобудівельна компанія».