УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Ремонт ще одного моста на Великому транзитному кільці завершимо цього року

Ремонт ще одного моста на Великому транзитному кільці завершимо цього року

У рамках реалізації президентської програми «Велике будівництво» перебудовуємо міст через річку Стара у селі Повітно на дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка.

Станом на сьогодні маємо забетоновану проїзну частину переправи та проводимо роботи з армування тротуарів для подальшого їх бетонування.

Нагадаємо, автошлях Т-14-25 є частиною Великого транзитного кільця навколо Львова, що має велике значення для області. Оскільки дозволить суттєво розвантажити кільцеву дорогу Львова та його вуличну мережу.

Наразі маємо відремонтовану ділянку дороги від Миколаєва до Повітно, що вже забезпечує належний проїзд транспорту між магістральними трасами М-06 Київ – Чоп та М-11 Львів – Шегині. До кінця року завершимо роботи на ділянці Городок – Повітно у напрямку ще однієї магістралі, а саме М-10 Львів – Краковець.

Попереду роботи для захисту споруди від впливу зовнішнього середовища, зокрема:

- влаштування гідроізоляції на проїзній частині моста;

- влаштування дренажної системи;

- фарбування елементів споруди;

- забезпечення водовідведення з моста.

Варто зазначити, на автомобільній  дорозі Т-14-25 вже маємо відремонтовані три мостові переходи у селі Вербіж, Ричагів та Бучали, а також завершуємо реконструкцію моста через річку Желдець поблизу села Воля-Жовтанецька.

Ремонтно-будівельні роботи на мостовому переході проводить підрядна організація ТзОВ «Волинська містобудівельна компанія».

За амбітним планом Укравтодору у 2021 році заплановано провести ремонтні роботи на 56 мостах. Станом на зараз 14 мостів вже у роботі.

https://youtu.be/SIXAhi8GKXs