УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо об’єднання зусиль із територіальними громадами з метою відновлення дорожньої інфраструктури

Продовжуємо об’єднання зусиль із територіальними громадами з метою відновлення дорожньої інфраструктури

Служба автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Львівською обласною державною адміністрацією, Мостиською та Яворівською міськими радами співфінансуватимуть розбудову та відновлення дорожньої інфраструктури

Для цього сьогодні підписали Меморандуми про співпрацю та взаємодію у питаннях відновлення доріг.

«Відповідно до підписаного документу будемо розвивати та зміцнювати взаємне партнерство щодо розбудови сучасної дорожньої інфраструктури на теренах Яворівської та Мостиської міських територіальних громад. Тут ми вже реалізували міжнародний проєкт вартістю понад 2,5 млн євро, завдяки чому маємо відремонтовану автомобільну дорогу Мостиська – Краковець. Тепер, завдяки спільним зусиллям, проведемо додаткові заходи, аби ця дорога стала більш безпечною та комфортною не лише для автомобілістів, а й усіх інших учасників дорожнього руху. А територіальні громади співфінансуватимуть ці якісні зміни», - коментує Роман Познанський, заступник керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Йдеться про автомобільну дорогу загального користування О141003 Мостиська – Краковець, яку відремонтували в рамках Проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”. Проєкт реалізовано Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Відповідно до підписаних Меморандумів на дорозі Мостиська – Краковець появляться додаткові засоби для безпеки дорожнього руху, а саме велодоріжки, зовнішнє освітлення та системи відеоспостереження.

Подібний формат співпраці у Львівській області вже реалізовується із Дрогобицькою, Стрийською та Самбірською ОТГ.

Зазначимо, що загалом у 2021 році за програмою Велике Будівництво у Львівській області буде побудовано, реконструйовано та відремонтовано 365,2 км державних доріг та оновлено 56 штучних споруд.