УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Презентуємо відремонтовану ділянку автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв - Городок - Жовква – Кам’янка-Бузька - Бібрка у Дроговижі

Презентуємо відремонтовану ділянку автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв - Городок - Жовква – Кам’янка-Бузька - Бібрка у Дроговижі

Капітально відремонтували ділянку дороги Т-14-25 км 0+000 - км 12+000, яка входить до Великого транзитного кільця навколо Львова. Відремонтована ділянка пролягає через села Дроговиж, Вербіж, Ричагів та Велика Горожанка. Також перебудову цієї дороги вже провели на відтинку Комарно - Крижова, км 24+500 - км 34+000 та Крижова - Городок, км 34+000 - км 40+738.

«Завдяки Великому будівництву нам вдалося завершити ремонт окремих ділянок дороги від Миколаєва до Городка і вже сьогодні водії мають альтернативу закоркованій кільцевій дорозі Львова», - прокоментував керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Що зробили?

- зрізали старе пошкоджене дорожнє покриття;

- провели роботи із водовідведення та, у межах населених пунктів, влаштування дощової каналізації;

- посилили основу із щебенево-піщаної суміші з цементом;

- влаштували конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття;

- облаштували узбіччя;

- в межах населених пунктів влаштували тротуари та зовнішнє освітлення;

- облаштували зупинки громадського транспорту;

- нанесли горизонтальну дорожню розмітку;

- встановили дорожні знаки та бар‘єрне огородження.

Окрім проїзної частини, на цій ділянці капітально відремонтували мостові переходи. Йдеться про 2 переправи через річки у селах Вербіж км 2+000 та Ричагів км 3+370.

Отже, дорогу, яка з‘єднує між собою дві міжнародні траси М-06 Київ - Чоп та М-11 Львів - Шегині маємо повністю відремонтованою. Завдяки цьому ми суттєво розвантажимо об‘їзну дорогу Львова та його вуличну мережу, адже весь транзитний транспорт, що керує у напрямку кордону із Польщею може користуватися новим шляхом.

https://youtu.be/29_GZpicsiA