УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Працюємо над створенням великого транзитного кільця навколо Львова

Працюємо над створенням великого транзитного кільця навколо Львова

Значну увагу приділяємо для створення великого транзитного кільця навколо Львова. Йдеться про автомобільну дорогу Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, на якій одночасно працюємо на кількох ділянках капітального ремонту та реконструкції.

Одним із ключових об’єктів цього проєкту є реконструкція дороги на маршруті Жовква – Кам’янка-Бузька.

«Ця ділянка дорога, є однією із «фантомних», на якій подекуди взагалі не має дорожнього покриття. Вона поєднує не лише два райони: Жовківський та Кам'янка-Бузький, а й дві траси: Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Львів – Радехів – Луцьк. Відремонтована ділянка дозволить водіям значно зменшити час перебування в дорозі. Ми розширюємо проїзну частину до 8 метрів, відремонтуємо міст через річку Желдець, а у межах населених пунктів будуть облаштовані тротуари, зовнішнє освітлення та дощова каналізація. Частину ремонтних робіт ми вже почали виконувати у 2020 році, цього року – плануємо завершити» - розказує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Наразі підрядник проводить роботи із:

▪ розширення проїзної частини, на якій влаштовує спочатку основу із піску, а після цього - основу із щебенево-піщаної суміші;

▪ влаштування дощової каналізації у селі Зіболки;

▪ фрезерування старого дорожнього покриття в межах села Батятичі;

▪ сьогодні відновили роботи із влаштування основи із щебенево-піщаної суміші на основному проїзду дороги.

Загальна протяжність ділянки, яку реконструюємо, сягає 25,5 км. На сьогодні маємо заасфальтовано у нижньому шарі 8 км дороги. Вже цього року тут забезпечимо проїзд гарним дорожнім покриттям.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».