УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування

1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території для будівництва транспортної розв'язки в різних рівнях на пересіченні автомобільних доріг державного значення М-06 Київ – Чоп (км 610+500) та М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам'янка (через м. Вінницю), Львівської області  на території Стрийського району Львівської області за межами населеного пункту с.Угерсько»

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Стрийська районна державна адміністрація

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з «02» квітня 2020 року на сайті https://stryi-rda.gov.ua/ (https://lv.ukravtodor.gov.ua/) та триватиме до «02» травня 2020 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Увага!
У зв’язку з введенням Львівською обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 24 березня у Львівській області оголошено режим надзвичайної ситуації, тому представлення Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування відбудеться за участі, не більше, як 10 осіб одночасно.

Громадські слухання відбудуться «14» квітня 2020 р.

о 10:00,  12:00, та 14:00  в приміщенні Народного дому міста Стрия , за адресою: вул. Народна 8, (на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні проводяться у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, але не раніше 10 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Адреса: 79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 54

Контактна особа –Дяків Михайло Михайлович

Телефон: (032) 245 78 33

Електрона адреса lvivsad_vsr@ukr.net

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Стийська районна державна адміністрація.

Адреса: 82400, м. Стрий, вулиця Степана Бандери, 28.

Контактна особа – Хухра Ігор Йосипович

Телефон: +38 (050) 281 75 78

Електрона адреса: stryirdainfo@ukr.net

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Розділ 2, Розділ 4 Звіту.

4) Транскордонні консультації не вимагаються.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до «02» травня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Матеріали для ознайомлення