УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Повідомлення для неформальних користувачів земельних ділянок, які розташовані у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова".

Повідомлення для неформальних користувачів земельних ділянок, які розташовані у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова".

У зв’язку із планованим початком будівельних робіт на об’єкті «Північна об’їзна дорога Львова», Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до усіх формальних та неформальних користувачів земельних ділянок, що перебувають у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова" з проханням завершити городні роботи та зібрати вирощений врожай, а також не висаджувати городні культури на згаданих ділянках навесні 2022 року.

У випадку, якщо є необхідність подальшого використання земельних ділянок, що перебувають у смузі відводу проєктної дороги "Північна об’їзна Львова", то просимо їхніх формальних та неформальних користувачів, для узгодження порядку та термінів можливого подальшого використання вказаних земельних ділянок, зголоситися у Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Служби автомобільних доріг у Львівській області за номером телефону: +38032 263 00 20 або ж надіслати повідомлення на електронну чи поштову адресу:  sl-lo@ukr.net; м. Львів вул. В.Великого 54, 79053.

Детальніша інформація щодо відведення земель для цілей Проєкту «Будівництво Північного обходу м. Львів, Львівська область» та  механізму подання звернень з цього питання.