УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Попри складні погодні умови на державних автошляхах Львівщини проїзд забезпечений

Попри складні погодні умови на державних автошляхах Львівщини проїзд забезпечений

Попри складні погодні умови, які спричинив циклон, проїзд автомобільними дорогами державного значення Львівщини забезпечений.

Вже кілька діб шляховики цілодобово працюють у посиленому режимі з метою забезпечення належних умов руху на автомобільних дорогах державного значення у Львівській області. Шляховики розчищають дорожнє покриття від снігового покриву та посипають протиожеледними матеріалами.

У ніч на 10 лютого на всій території Львівської області спостерігалися інтенсивні опади снігу. Для боротьби із снігопадами впродовж ночі підрядні організації вивели на дороги понад 150 одиниць дорожньої техніки та близько двох сотень робітників. З метою ліквідації зимової слизькості використано 1175 тонн піщано-соляної суміші.

Для експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг протяжністю 1890,9 км задіяно 9 підрядних організацій.

Станом на ранок 10 лютого на всіх дорогах державного значення проїзд забезпечений. Дорожнє покриття мокре, місцями засніжене.

Температура повітря по області становить 6 – 2 градуси морозу. За прогнозами синоптиків, сьогодні також сніжитиме, на окремих ділянках можлива ожеледиця.

Оголошено перший рівень небезпечності (жовтий).

Роботи по очищенню доріг не припиняються, тому звертаємося до водіїв надавати перевагу в русі дорожній техніці.

Водіям великогабаритного транспорту радимо перечекати негоду на майданчиках для відстою, розташованих вздовж державних доріг. На Львівщині налічується 51 майданчик, на яких можуть розміститись 1112 вантажних та 2407 легкових автотранспортних засоби.