УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Понад 2 км об’їзної дороги Трускавця вже з нижнім шаром асфальтобетону

Понад 2 км об’їзної дороги Трускавця вже з нижнім шаром асфальтобетону

Швидкими темпами будуємо автомобільну дорогу Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід Трускавця. Станом на сьогодні вже значна частина із твердим дорожнім покриттям. А саме 2,4 км дороги заасфальтовано у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи.

«На фото можна чітко побачити, як вимальовується новенька дорога в обхід небезпечних карстових проваль. Над проєктом будівництва цієї дороги працювали дуже багато часу, однак, завдяки Національній програмі «Велике будівництво», нам вдалося зрушити цей проєкт з нерухомої точки і розпочати будівельні роботи», - коментує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Наразі шляховики проводять такі роботи:

- укріплення узбіччя на ділянці, де укладено асфальтобетон;

- встановлюють водовідвідні лотки вздовж дороги;

- продовжують роботи із влаштування дорожнього одягу.

Новозбудована ділянка дороги за параметрами відповідатиме ІІ-ій технічній категорії і матиме по дві смуги руху з шириною проїзної частини 7,5 м. Крім цього, відповідно до проєкту, на початку та в кінці траси улаштуємо однорівневі транспортні розв’язки кільцевого типу.

Новозбудована дорога дасть змогу відновити зручне й безпечне сполучення між курортними містами Львівщини та спрямувати автотранспорт в обхід Трускавця.