УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Покращення дорожнього покриття на кільцевій дорозі Львова

Покращення дорожнього покриття на кільцевій дорозі Львова

У ході поточного дрібного ремонту проводимо роботи із ліквідації аварійної ямковості, влаштовуючи асфальтобетонне дорожнє покриття суцільними картами на автомобільній дорозі Західний обхід міста Львова.

Кільцева автомобільна дорога Львова має вкрай важливе значення для регіону, завдяки чому транзитний потік транспорту оминає вуличну мережу міста. Щодоби тут курсують тисячі автомобілів. Третину цього потоку складає вантажний транспорт, що впливає на зменшення швидкості руху та, відповідно, завантаженість дороги.

«Останній поточний ремонт цієї дороги проводився понад 10 років тому. Відтак пройшли вже два міжремонтні терміни, в результаті чого на окремих ділянках дорожнього покриття утворилася ямковість, напливи, колійність та інші дефекти. Аби забезпечити безпечні умови руху транспорту, підрядна організація приступила до ремонтних робіт. Наразі працюють на ділянці Зимна Вода – Сокільники» - коментує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Варто зазначити, що ми плануємо реконструювати зазначену дорогу і підвищити її параметри до І категорії. Для цього, вже розробляємо проєктну документацію.

Роботи виконує підрядна організація «Шляховик - Т».