Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Погодні умови сприяють проведенню ремонтних робіт на дорогах Львівщини

Погодні умови сприяють проведенню ремонтних робіт на дорогах Львівщини

Погодні умови сприяють проведенню ремонтних робіт на Львівщині, тож сьогодні стартували роботи з влаштування завершального шару асфальтобетонного дорожнього покриття (щебенево-мастильного асфальтобетону) на ділянці реконструкції від Черлян до Крижової на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька - Бібрка.

Технологію влаштування щебенево-мастильного асфальтобетону використовують у верхньому шарі покриття дорожнього одягу. Вона дозволяє збільшити термін служби дорожнього покриття, а також це один із методів для збереження міцності і рівності дорожнього одягу, збільшення зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям, що, в кінцевому результаті, сприяє збільшенню безпеки дорожнього руху.

Автомобільну дорогу загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька - Бібрка активно ремонтують з метою з’єднання між собою відновленим дорожнім покриттям основні магістралі області і тим самим розвантажити кільцеву дорогу міста Львова.

На ділянці реконструкції (від пересічення з дорогою Н-13 Львів – Самбір – Ужгород до пересічення з об’їзною дорогою міста Городок) зазначеної автомобільної дороги ремонтні роботи розпочаті цього року. В рамках ремонту дорожники розширили проїзну частину, влаштували водовідведення, влаштували нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з посиленням основи та тротуари в межах населених пунктів.

Попереду заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху та влаштування освітлення.

Ремонтні роботи проводяться в рамках Державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.