УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Погодні умови на Львівщині залишаються складними, тим не менше, проїзд транспорту автошляхами державного значення забезпечений

Погодні умови на Львівщині залишаються складними, тим не менше, проїзд транспорту автошляхами державного значення забезпечений

На Львівщині, за повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, 7 лютого буде хмарно з проясненнями. Часом спостерігатимуться опади мокрого снігу та снігу, можливе слабке налипання мокрого снігу. Вітер північно-західний, 9 – 14 м/с, поривчастий. Температура вночі 2 – 7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

На окремих ділянках автомобільних доріг можлива ожеледиця.

Крім цього, через снігопади та хуртовини, 6 - 7 лютого у горах Львівської області, зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рiвень).

Станом на вечір 6 лютого проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечений.

У свою чергу, дорожні служби продовжують працювати на автомобільних дорогах загального користування державного значення з метою забезпечення безпечних умов руху транспорту.

Варто зазначити, що експлуатаційний стан автомобільних доріг державного значення цілодобово контролюють інженери Служби автомобільних доріг у Львівській області патрульним обстеженням та за допомогою камер відеоспостереження.

Прохання до користувачів автомобільних доріг врахувати зазначену інформацію при плануванні маршруту, а також бути уважними та обережними під час руху.

Безпечних доріг!