УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » “Північному обходу м. Львова бути.” - повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області

“Північному обходу м. Львова бути.” - повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області

Службою автомобільних доріг у Львівській області інтенсивно ведуться роботи з розробки проектної документації “Будівництво Північного обходу м. Львів”, протяжністю 24 км. На дорозі передбачено будівництво 1 моста, 3 естакад та 2 транспортних розв’язок у двох рівнях. Мова йде про частину об’їзної міста, яка з’єднає міжнародну трасу Київ - Чоп із трьома дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею. Будівництво цієї дороги є надзвичайно важливим рішенням для підвищення безпеки та зручності учасників дорожнього руху. Адже ця автомобільна дорога розвантажить Південний обхід м. Львова, зменшить кількість транзитного транспорту через м. Львів і покращиться екологічна ситуація в регіоні.

На даний час проектною організацією вже завершені польові топогеодезичні роботи по всій протяжності проектної ділянки і розробляються основні проектні рішення.

Згідно з домовленістю із Європейським Інвестиційним Банком, з квітня місяця поточного року забезпечена співпраця проектної організації з інженером-консультантом — компанією “PPM Ltd”.

Нагадаємо, розробка документації для майбутнього будівництва, згідно з умовами договору, повинна бути завершена до кінця поточного року.

Закликаємо небайдужих людей надавати свої пропозиції щодо будівництва автомобільної дороги Північний обхід м. Львова для подальшого їх врахування на електронну пошту 

sad.lo-press@ukr.net .